Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

+18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)

3 posters
YazarMesaj
Ay YıLDıZ TeaM
Cexsoft'çu
Cexsoft'çu
Ay YıLDıZ TeaM

Erkek Mesaj Sayısı : 229

+18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Empty
MesajKonu: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 8:43 pm

Bir gün Saddam ile Demirel bir araya gelmiş.Sohbet ediyorlarmış.Saddam Demirel'e 2 soru soracağını bilirse Irak'ı Demirel'e vereceğini söylemiş.Demirel'de kabul etmiş.Saddam ilk soruyu sormuş :
-2 tekerlekli insan taşır nedir bu?
demiş. Demirel:
- Bisiklet demiş.
Saddam:
Bisiklet olduğunu bildinde Bianchi olduğunu bilemedin...
demiş.Saddam 2.soruyu sormuş:
- 4 tekerlekli insan taşır nedir bu?
demiş.Demirel:
- Araba
demiş.Saddam:
- Araba olduğunu bildinde Mercedes olduğunu bilemedin...
demiş.Demirel sinirlenmiş...ve Saddam'a:
- Ben sana 1 soru soracam bilirsen Türkiye'yi verecem
demiş ve sormuş:
- Kadınlarda bulunur kıllı bir şeydir
demiş? Saddam:
- a*
demiş...Demirel'de kahkahayla:
- a* olduğunu bildinde ''ANANIN A*I''olduğunu bilemedin...
demiş...

---------------------------------------------------------------------------------------------

Temel, Dursun ve iki çırak küçük bir imalathanede 3-5 yıldır çalışıyorlar. Sabah patronla iş yerine gelip akşam 21.00'de hep birlikte işten çıkıyorlarmış. Fakat son bir aydır patron öğleden sonra 5 civarları gibi iş yerinden ayrılıyormuş ve ertesi sabah geliyormuş. Yine patonun erken çıktığı bir gün Temel Dursun'a demiş ki :
- Nasılsa patron gelmez bizde iş yerini kapatalım kahveye okey oynamaya gidelim
demiş.
Dursun'da :
- Tamam
demiş kapatmışlar çıkmışlar. Kahveye giderken Temel eve uğrayayımda ceketimi alayım kahveye gelirim demiş. Temel evin kapısını açmış ceketetini alırken yatak odasından sesler geldiğini duyar kapıyı yavaşca aralar ne görsün patronla kendi karısı sevişiyorlar. Ses çıkarmadan hemen evden çıkar koşarak kahveye gider. Dursun'a :
- Eyvah az daha patrona yakalanacaktım, patron bizim evdeymiş.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel Rusya'da iş bulmuştur ve bu haberi en yakın arkadaşı Dursun'a söyler.Dursun:"Aman Uşağım ha oralarda dikkat et Nataşalara bulaşma Allah muhafaza birinden aids kaparsan, buraya döndüğünde, senden karına karından bana benden anana anandan tüm köye aids bulaşır

------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 pire bi gün i kadının köbeğinde buluşur.
biri kadının memesine doğru gidecek biri dötüne biride mına gitcekmiş
10 dk sonra aynı yerde buluşcaklarmış aradan 10 dk geçmiş bluşmuşlar
memeye doğru giden pirreye sormuşlar:
-ee olm ne oldu demişler.
1.pire:
-sorma kardas iki tane kocaman dağ vardı çıktım çıktım bitirmedim
geri döndüm demiş.peki sen ne yaptın demiş.
2. pire kadının dötüne giden:
-yaw kardas iki tane kocaman dağ vardı arasındada kocaman yarık-
vardı,arasına düştüm sonra zoooooort diye bi ses geldi az daha-
ölüyodum geri dödüm demiş.
3. pirenin üstü sırılsıklammış sormuşlar:
-sana ne oldu böle üstün sırılsıklam:
3.pire amına giden:
-yaw gittim kocaman bi orman vardı ormandada kocaman bi yılan vardı-
yılan bni kovaladı orda bi mağra buldum mağaranın içine girdim.
girdi çıktı girdi çıktı bakdıki yakalayamayacak tükürdü kaçtı pezevek demiş....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ormanda kerhane
Bir gün ormanda bir kerhane açılır.
Karbeyaz bir erkek tavşan olaya el atar;
- "Gidip bakalım nasıl" der. İçeri girip sevişebileceği birini ister şansına o an sadece yılan vardır. Neyse odaya girerler yılan ile tavşan. Bir güzel sevişirler. Yılan içinden düşünür;
- "Ulan önümüz kış yiyecek bulamayız"
bir de bakar tavşana, bir anda tavşanı yutar. Yılan bir anda;
- "Ben ne yaptım" der.
Tavşan müşteri diye düşünür.
- "Beni yaşatmazlar" der.
Tavşanı geri çıkarır boğazından. Tavşan sersemlemiş bir vaziyette;
- "Hay *mına koyduğumun yılanı öylemi ağıza alınır?"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

::::::: Fare İlacı :::::::
AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
Alicam cevabı yapıştırmış baba fareleri sike sike mi öldürüyosun ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

::::: Noel Baba :::::
Adamın biri çok yoksulmuş ve hiç akrabası ´tanıdığı yokmuş ve adam artık bıkıp intahar etmeye karar vermiş.Adam tam kendini biyerden aşşa atacağı sırada yanına Noel Baba gelmiş .
Noel baba adama niçin ölmek istediğini sorar adam derdini anlatır
Noel baba : Şöyle 20 yaşında sarışın bi kadının olsun istermisin
Adam : Elbette
Noel Baba : Kendine ait çok ii bi işin Porshe Bi araban olsun istermisin
Adam : Tabiki
Noel Baba : Bunları sana veririm ama bi şartım var seni bi kere ...kecem
Adam düşünür 5 dakka dışını sıkıp hayatını kazancağını düşünür kabul eder
Noel baba adamı ...tikten sonra sorar ''Kaç Yaşındasın''
Adam : 43
Noel Baba : 43 Yaşındasın ama halaa noel babaya inanıyosun

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:::: G..t Veren ::::
Temel ile Fadime evlenirler ve gerdeğe girerler,fakat Temel tutturur Fadime ye illaki ters ilişkiye gireceğim diye, Fadime ne kadar olmaz dediyse de, Temel yalvara yakara ters ilişkiye girmeyi başarır. Aradan üç gün geçmesine rağmen Temel, Fadime ile konuşmaz. En sonunda Fadime dayanamaz "Temel bütün suç senin zorla ilişkiye sen girdin konuşmayacak birisi varsa oda benim" der.Temelden tek bir cevap ben g...t verenler ile konuşmam.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Astronot Temel
Temel astronot olmus.
Her gün uzaya gide gele gide gele bikmis.
Bir gün Dursunla kahvede otururken:
La Tursun, ben uzaya citmekten piktum.
Ben günese gitmeye karar verdum.
Dursun:
Ula sen kafayi mi yedun.Günese nasil cidecesun oraya varmadan yanarsun da.
Temel: Ula aptal kafali onada bir formül düsündük herhalde.
Aksam serunluune cideceum da!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel otobüste
Temel Istanbula gelmis.
Belediye otobüsü bekliyormus. Bakmis millet elinde bir kimlik yada cüzdan gösterip bedavaya biniyorlarmis otobüse.
Bir süre bu olayi izledikten sonra Tamel karar vermis:
"Ula Istanbulun tek enayisi ben miyim. Ha tur pakim bende bir deneyim" demis.
Üstünü aramis cika cika bir evlilik cüzdani cikmis.
Girmis otobüse ve evlilik cüzdanini tutmus soförün burnuna.
Soför:
"Kocum sen bununla ancak Fadimeye bedava binersin. Burda bu gecmez!"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BİR TABUR ASKER

Bir kasabanın kilisesinde papaz vaaz vermektedir. Konu kasaba nufusunun azlığına gelir ve papaz halkı çocuk yapmak için
"Eşiyle cinsel ilişkide bulunan her kimse bir tabur düşman askeri öldürmüş kadar sevap kazanır" der.
Vaazdan sonra evine dönen çiftlerden birinde kadın kocasına yaklaşır ve
"Hadi kocacım bir tabur asker öldürelim" der. Kocası kabul eder ve birlikte olurlar. Aradan yarım saat geçer, kadın yeniden gelir,
"Hadi kocacım bir tabur düşman askeri daha öldürelim" der. Adam yine kabul eder ve yeniden birleşirler. Aradan bir saat geçer, kadın yeniden gelir
"Hadi kocacım bir tabur daha öldürelim" der, adam oflaya puflaya kabul eder ve yeniden birlikte olurlar. Bunun üzerinden bir saat geçer kadın yine ister adam bir nevi çaresiz yine "hadi" der, bu sırada çıkarttıkları seslerden rahatsız olan oğulları gelir odaya:
"Ya çok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyorum"
Babası yakınır:
"Ne yapayım oğlum, düşman askerleri ananin *mına karargah kurmuş, öldür öldür bitmiyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kör adam bir gün bir tane eğitimli köpek alır ve hemen çarşıya gezmeye çıkar. Trafik ışıklarının oraya geldiklerinde köpek durur. Fakat yeşil ışık yandığında karşıya geçmez. Bu böyle 4-5 ışık devam eder, köpek karşıya geçmediği gibi birde adamın bacağına işer. Bunun üstüne de kör adam çıkarıp köpeğe bir tane bisküvi verir. Çevrede bulunanlar da meraklı gözlerle kör adamı ve köpeğini seyrederler. Son olaydan sonra içlerinden birisi dayanamayıp körün yanına yaklaşır ve:

"Kardeşim senin köpek yeşil ışık yandığı halde geçmedi, bir de bacağına işedi üstüne üstlük birde sen kalkmış bu köpeğe bisküvi veriyorsun." der.

Kör adam cevaplar:

"Ben onun ağızını tespit ediyorum, az g.tüne koyacağım da..."

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamın biri evlenecekmiş. Ama gerdek gecesi ne yapacağını bilmiyormuş. Arkadaşları toplanmışlar ve anlatmaya başlamışlar. Adam bir türlü ne yapacağını anlamıyormuş. En sonunda bir arkadaşı dayanamamış, "gelin ne yaparsa sen de onu yap" demiş.

Neyse gerdek gecesi gelmiş ve gelinle damat odaya girmişler. Damat dört gözle gelinin ne yapacağını beklemeye başlamış.

Gelin soyunmuş, adam da hemen soyunmuş. Gelin yatağa uzanmış, adam da yatağa uzanmış. Gelin bacaklarını açmış, adam da bacaklarını açmış.

Gelin en sonunda dayanamamış, adama çıkışmış:

"Git iki kişi getir de seni de becersin, beni de.."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kadın günlerdir kocasından çok pahalı bir saat istemektedir. Kocası da yeteri kadar paraları olmadığını söyleyip kadını sallamaktadır.

Bir gün adam işten gelir ve karısının kolundaki pahalı saati görür, "Nasıl aldın bunu?" diye sorar.

Kadın, "Çok basit oldu kocacağım." der, "Yarım saat verdim bir saat aldım."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel hastalanır, doktora gider. Doktor, Temel'e tedavisinin hergün parmaklanmak olduğunu söyler. Temel bunu kimseye anlatamayacak kadar utandığı için mecburen hergün doktora gidip orada tedavi olur.

Bir gün doktoru yerinde bulamayınca eve giden Temel durumu utana sıkıla karısına anlatır. Karısı doktoru taklit ederek ona tedaviyi yapabileceğini söyleyince Temel tedaviyi tarif etmeye başlar:

"Karıcığım sol elini ha bu sol omzuma koy..."

"Tamam."

"Sağ elini de sağ omzu...?!!!!"

Temel'in jeton düşer:

"Uyyyy! Doktor yedum senu..."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sincap çantadan çıktı kucağıma geldi oradan pantolonuma girdi aleti yakaladı bir sağa salladı bir sola salladı kaldırdı üzerine çıktı indi çıktı indi çıktı sesimi çıkarmadım. Sonra biraz aşağı indi :-):-):-):-):-)ları buldu oynadı, tokuşturdu ceviz zannetti oynadı ellemedim. Biraz daha aşağıya indi deliği buldu yuva zannetti galiba girdi çıktı girdi çıktı yine ellemedim, ama ne zaman cevizleri yuvaya taşımaya kalktı işte o zaman öldürdim oni."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.tryilmaz.tk
Ay YıLDıZ TeaM
Cexsoft'çu
Cexsoft'çu
Ay YıLDıZ TeaM

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 9:07 pm

Cabbar eve papağan almış
Ama papağan buna her gün küfrediyomuş.
Yine bir gün cabbar işten gelmiş kapıdan içeri girmiş
papağan buna :
"ananı tikeyim cabbar , sülalene atlıyım cabbar" diye sıralamış
bu böyle günlerce devam etmiş.
adam papağana giderek "ulan bi daha küfredersen dünya ile ilişkini keserim demiş
Papağan:
"kesmeszen *mıma koyem" demiş
adam bunun üzerine bir örtü kapatmış
aradan haftalar geçmiş papağandan ses seda yok en sonunda dayanamamış ve örtüyü hafifçe aralamış.
Bunun üzerine naif bir ses duyulmuş "Kaşınıyon mu Cabbar"
+rep beliyorum
Ay YıLDıZ TeaM
Cexsoft'çu
Cexsoft'çu
Ay YıLDıZ TeaM

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 9:24 pm

Yeni evli iki çift gerdek gecesi sevişmek için hazırlanırken kadın birden eşine

- "Yapamayacağım", der.

Eşi sebebini sorduğunda

- "Bu papağan bana bakarken rahat davranamıyorum", yanıtını verir. Bunun üzerine adam papağana doğru yönelir. Papağana

- "Şimdi arkanı dön. Eğer bizim tarafa dönecek olursan senin ananı mikerim" der.

Bunun üzerine papağan arkasını döner. Karı kocanın işi biter, sabah olur. Papağanın arkası hala dönüktür. Çift ise balayına gitmek için
valizlerini toplamaya başlarlar. Fakat son bir parça valize sığmamaktadır. İçeride şu diyalog geçer:

- "İttir ittir..."

- "Olmuyor ittiriyorum."

- "Biraz daha zorla, girdi girecek."

- "Dayanamayacağım, gücüm kalmadı."

- "Ha gayret, sık dişini, az kaldı giriyor."

- "Yok bu böyle olmayacak.Ben en iyisi gardolabın üstüne çıkıp oradan atlayiim, belki o zaman girer."

Bunun üzerine papağan arkasını dönerek

- "Valla diil anamı, sülalemi mikseniz bu pozisyon kaçmaz..."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adamın biri kadın doktora gider "Doktor hanım ben mahvoldum, cinsel hayatım bitti artık yapamıyorum" der. Doktor buna bazı ilaçlar verir ve kullanıp 10 gün sonra gelmesini söyler. Adam 10 gün sonra gelir "yok doktor hanım gene olmuyor ne yapsam ne etsem bir türlü yapamıyorum" der. Doktor bu sefer en etkili ilacı verir ve "Artık en etkili ilaç bu muhakkak yaparsın" der. Adam 10-15 gün sonra tekrar gelir "Yok yok kesinlikle yapamıyorum,bu ilaç da bir fayda vermedi artık hayat bana bir zindan oldu yaşamak istemiyorum, ölmek istiyorum" deyince doktor "İlk defa böyle bir şeye rastlıyorum sana en kuvvetli ilacı vermiştim, ben de şaşırdım şimdi hayret nasıl etki etmez"der ve "Gel bakalım şu olayı uygulamalı olarak bir deneyelim" diyerek arka odaya geçerler ve doktor uzanır adam da üzerine abanır ve iki dakkada doktorun işini bitirir. Doktor ter içinde kalmış heyecanla "Ulan hani yapamıyordun bal gibi de yapıyosun" deyince Adam "Eeee buldukmuydu heralde yapıyoruz doktor hanım

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel ve arkadaşları dama çıkarlar ve birer birer aşağı atlarlar.Biri sağ kolunu açıp atlar,biri iki kolunu açıp atlar ,biri yatay atlar ve böyle böyle gider.Biraz sonra olaya müdahale için ekipler gelir ve sorarlar: -Ne yapıyorsunuz orada? Temel cevap verir: -Ha uşağum tetris oynayrus

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Titanik battığında üç kişi kurtulur. (İngiliz,Fransız ve Temel)İngiliz sadece golf sopasını, Fransız sadece golf topunu kurtarabilmiş. Bunların canları çok sıkılmış. Fransız hadi golf oynayalım demiş. İngiliz de katılmış. Temel de çok sevinmiş, ama ben nasıl oynandığını bilmiyorum deyince ,çok kolay, sopa, top ve delik lazım demişler. İngiliz: Bende sopa var. Fransız: Bende de top var. Temel: Ben oynameyrum

GÜNLERDEN BİRGÜN, ORMANLAR KRALI ASLAN ARTIK TATİL YAPMA ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNEREREK,UZAKLARA DİNLEMEYE GİTMEYE KARAR VERMİŞ..VE TOPLAMIŞ TÜM ORMAN HAYVANLARINI;
-BAKIN ARKADAŞLAR,ARTIK DİNLENMEYE GİDİYORUM.BİRSÜRE YOKUM.BENİM YOKLUĞUMDA VEKİLİM TİLKİ KARDEŞ TİR.O NE DERSE İTAAT EDİN VE BENİM EMİRLERİMMİŞ GİBİ UYUN!TEK YETKİLİ TİLKİDİR...
DEMİŞ VE GİTMİŞ..TABİ BİZİM TİLKİ DEKİ HAVALARI GÖRSENİZ..
HEMEN ERTESİ GÜN TEFTİŞE ÇIKMIŞ TİLKİ..ORADA AĞAÇTA SALLANAN GORİL SÜRÜSÜNÜ GÖRMÜŞ..EN İRİLERİNDEN BİRİNE YAKLAŞIP KIÇINA BİR PARMAK ATMIŞ Kİ..GORİLDE ŞİMŞEKLER ÇAKMIŞ TABİ.TAM ALTINA ALIP PARÇALIYCAK TİLKİYİ,AKLINA GELİVERMİŞ..TİLKİ VEKİL.ASLANIN VEKİLİ.TUTMUŞ KENDİNİ,SIKMIŞ DİŞİNİ ORDAN UZAKLAŞMIŞ..
DERKEN,TİLKİ DAHADA ŞIMARARAK GİDERKEN FİL SÜRÜSÜNE RASTLAMIŞ..AYNI GÜVENLE KOCA BİR FİLE YİNE PARMAK ATMIŞ..FİL YERİNDEN ZIPLAYARAK BAKMIŞ Kİ BU İŞİ YAPAN KÜÇÜCÜK TİLKİ..SİNİRLENMİŞ TAM ALTINA ALACAK..AKLINA GELİVERMİŞ..TUTMUŞ KENDİNİ,UZAKLAŞMIŞ ORADAN..
NEYSE BİZİM TİLKİ DAHA DA GÜVENEREK İLERLERKEN BİR AĞAÇ KOVUĞUNDA BAL YİYEN KOCAMAN BİR AYI GÖRMÜŞ..SESSİZCE YAKLAŞIP ÖYLE BİR PARMAK ATMIŞ Kİ..AYI HIŞIMLA ARKASINA DÖNMESİYLE KARŞISINDA SIRITAN TİLKİYİ GÖRÜNCE DELLENMİŞ..ALMIŞ ALTINA TİLKİYİ,BAŞLAMIŞ BECERMEYE..YARIM SAAT SONRA SİNİRİ GEÇİP ATMIŞ TİLKİYİ UZAKLAŞMIŞ..TİLKİ DE PERİŞAN BİR ŞEKİLDE ORDAN TOPALLAYARAK UZAKLAŞIRKEN SÖYLENİYORMUŞ...
- ....MINA KODUĞUMUN AYISI...ZATEN HİÇ BİR TOPLANTIYA DA KATILMAZ Kİ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rahip tatile çıkacakmış yerini bırkabileceği tek din adamı bir imammış. İmamı kiliseye davet edip yaptığı işleri anlatırken bir kadın gelip günah çıkarmak istediğini söylemiş. Rahip bey ben kocamı 3 defa aldattım nasıl günahlarımdan arınabilirim demiş.

Rahip; Tanrı seni af etsin şu kutuya 250 dolar at demiş. Bu olay aynı gün içinde birkaç defa tekrarlıyor.Gelen kadınlar kocalarını tesadüf hep 3 defa boynozlamışlar.

Rahip izine çıkıyor, imam yanlız kalıyor. Bir kadın geliyor, Ben kocamı 2 kere aldattım neyapacağım demiş.

İmam; Kutuya 250 dolar at, git bir kere daha s*kiş.

RAHİBE KILIKLI İBNE

Adamın biri arabasıyla kilisenin önünden geçiyormuş. Bir rahibe otostop yapmış. Adam arabasına almış. Yolda ilerlerken rahibe adamın makina ile oynamaya başlamış. Adam çok heyecanlanmış. Bir otele gitmek için anlaşmışlar. Adamın heyecandan nerdeyse kalbi duracakmış öyle ya hayatında ilk kez rahibe s*kecek. Otel odasına girmişler. Rahibe malum ben bakireyim o yüzden sana önden veremem saksafon çalayım veya arkadan yap demiş. Adam heyecanlı, bir rahibeyi g..tten s*kecek. Kabul etmiş işe başlamışlar ve bitirmişler. Adam giyinirken rahibeye "Sizi tekrar görebilirmiyim" diye sormuş. Rahibe "tabi kilisenin oraya gelip rahibe kılıklı :-):-):-):-) kim diye sorsanız herkes gösterir".....

İKİSİ BİR ARADA

İki zengin golf oynuyorlarmış. Yanlarından uzun çantalı bir adam geçiyormuş. Zenginlerden bir tanesi o çantanın içinde golf sopalarımı var bizimle oynamak istermisin? diye sormuş. Adam "bu çantada benim en değerli silahım var ben çok iyi bir atıcıyım iki kilometreden bir sineği bile vurabilirim" demiş. Zengin adam meraklanmış "şu silahı bir görebilirmiyim" demiş ve silahı alıp dürbününden çevreye bakmaya başlamış. bir de ne görsün kendi evinin mutfağında karısı ve uşağı s..işiyor. "vay alçaklar" demiş. zaten ben bunlardan şüpheleniyordum karıma her defasında sorduğumda kesinlikle böyle bir şey yapmayacağını söyledi uşağımda harama kesinlikle uçkur açmam dedi. Şimdi sen karımı dilinden uşağıda s...inden vurabilirmisin bunlar bunu haketti. Adam silahı eline almış "tabi zevkle" demiş. Nişan almış bekliyor ama ateş etmiyormuş zengin adam sonucu heyecanla bekliyormuş ama adam bir türlü ateş etmiyormuş zengin adam parlamış ya kardeşim artık ateş edeceksen et hani sen iki km den bir sineği bile vurabilirdin yoksa bizi kandırdınmı? adam bir saniye sabret az sonra tek kurşunla iki hedefi birden vuracağım.

TEMEL VE ORGAN NAKLİ

Temel bir trafik kazası sonucu s...ini kaybetmiş. Hastanede çok acele s..k nakli yapılması gerekiyormuş. ama hastanede sadece bir zenci aleti varmış. doktorlar çaresiz temele bu aleti takmışlar temel kendine geldiğinde yaklaşık 30 cm lik aleti görünce hem sevinmiş hemde üzülmüş hastaneden taburcu olduktan bir müddet sonra doktorlar temelin aletinin görev yapıp yapmadığı incelemek üzere temeli evinde ziyaret etmişler. temelin mahallesine geldiklerinde temelin mahalledeki bütün karıları s...ktiğini duymuşlar. evine gelmişler karısına danışmışlar karısı mahallenin tam aksine hiç bir şey yapmadığını söylemiş her akşam içip sarhoş eve döndüğünü söylemiş doktorlar uzun bir araştırmadan sonra temeli bir meyhanede bulmuşlar. konuya şöyle girmişler "ee temel aletten memnunmusun?" temel "eh işte" demiş. "peki yapabiliyormusun?" "evet yapıyorum" demiş. "peki karın aksini iddia ediyor". "ula baa bak toktor ben elin s...ki ile kendi karımı mı s..keceğum"

KIÇ NAKLİ

Adamın biri hemoroit olmuş. tek çaresi kıç nakli imiş. bir g..t bulmuşlar adam nakletmişler. bir müddet sonra doktor neticeyi öğrenmek için adama telefon etmiş. g..tünden memnunmusun diye sormuş. Adam "valla doktor çok iyi, acımıyor herşeyi yiyorum acılı ekşi rahat rahat sıçıyorum ama çok felaket kaşınıyor" doktor "bu kaşıntının nedenini bir araştırayım" demiş. bir müddet sonra hastaya tekrar telefon etmiş. "ya senin eski sahibi biraz :-):-):-):-) imiş onun için kaşınıyordur" ee peki doktor ben şimdi ne yapacağım? doktor "bunun iki yolu var, kaşıntıya katlanacaksın" peki ikinci yol? doktor "nasılsa g..t senin değil s..tir gitsin"...

-------------------------------------------------------------------------------------------------
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

Kadın Mesaj Sayısı : 399

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 8:19 am

heaa okee +18 yaşş saollll RazzVery Happy
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

Kadın Mesaj Sayısı : 1249

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 10:41 pm

ooo sinHOP_lu hoşgeldin tatil bittimi kıss Very Happy
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 12:24 pm

bitmedii kıss sinoptayımmm Very Happy
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 8:55 pm

ohh vala biz burda iş güç sen tatilin tadını çıkar Very Happy
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 8:40 am

geldimmm sekerrrrr artıkk yinee aranızdaiiimmm Very Happy
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)   +18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D) Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 8:59 pm

hoşgeldin canım Smile

+18 Fıkralar ( ama lüten +18 :D)
1 sayfadaki 1 sayfası