Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm

4 posters
YazarMesaj
nida__nida
Aktif Üye
Aktif Üye
nida__nida

Kadın Mesaj Sayısı : 56

işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Empty
MesajKonu: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 4:50 pm

Duygularım geri olmuşsun deli dağlar bana onu geri verin denizlerim derin akar gider bu yollar gökyüzü engin hadi yak resimleri ben yaşamdım yırt at mektupları ben yazmadım güzel gözlerini ben unutmadım kızlarda ağlar bak ağladım, ağladım ağlamam lazım bu gece seni unutmak için yazılan her dörtlük bil ki senin için sevmesen de gel bir kere yüzünü göreyim yıldızları saydım her gece seni unutturur mu? Zalime sorulur mu? Sorarım bu kalp bu kalp seni unutur mu? Aşk acıma yarimle yandım,tutuştum,ağladım sensiz geçen günlerin hesabını soramadım bir yalansın geçtin gittin olmadığın günleri saydım ,sandım,avundum yokluğun yakar beni bir tek seni unutmadım kader yazmış çek diye asılı kaldık dertlere dertler zincir olmuş bedenime vur kadehlere dostlar oldu hep yalan aşklarım feryat figan para pul olsa neye yarar sıkıntım var her zaman yalancı herkes kim tanır kahpe dostlar yollanır elde içki şişeleri hep avuntu hep kahır kandık sahte ellere hasret mutlu günlere benim şarkım aldatır sözler acı çekenlere yalandı zaten sokakta izleri takip ederdi bu ne sihirbaz kişilik hayatı tek kişilik oynarken soğumazdı nefes alır derbeder gider sahte olan çeker bu dertler yüreğime bir keder sende tut ellerinde bir kadeh rakı boş ver kanka çekilir geçer gitmesen de zorla çekiliyorsa sorma meçhul yarınım benim yanar ateşte karda kaderci oldum en sonunda boş ver aşka bakma ağlar oldum her gece umutsa rüyalarda biliyor musun ben hiç mutlu olamadım duygularsa berbat candan bezdim sezdim ben geleceği silemedim hiçbir zaman geçmişi ufacık şeyler bile düşürür aklıma o berbat günleri sevgilerim parçalandı karşılandı sözlerim garip bir halde bedenim varlık içinde yokluk çektim sayende hep bendim bir çare vakit yoktu düşünmeye kendi aklımla senin sayende günler aylar yıllar geçti senden haber yok yine bakamazdım yüzüne aklıma her geldiğinde bakardım resimlere haydi ağla halime ve bakın bu garip şaire kalem elimden düşmek kimse gözyaşımı silemez razı değilim gitmene gittin işte bende ağladım sonunda allahım anladım ki ben yine yalnızım yürümek istedim dönemedim sevilmek istedim sevilmedim sana aşkım diyemedim bir tek seni unutamadım
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

Kadın Mesaj Sayısı : 1249

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 8:37 pm

SAOL
onur39
Aktif Üye
Aktif Üye
onur39

Erkek Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 6:04 pm

cok guzel insanın aşık olası gelıo ellere saglık
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 6:56 pm

fasla atma be onur Very Happy
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

Kadın Mesaj Sayısı : 399

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 12:20 pm

buuu şiirleee aşık olanı ilk defaaa görüyomm dimii sekerrr Very Happy
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 8:54 pm

evt seker bende ilk gördüm ama salla eminimki oda sallamıştır Wink
onur39
Aktif Üye
Aktif Üye
onur39

Erkek Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 11:03 am

beni tanıdıgından sallamıcamı bılıon Very Happy BaD_Cat Smile ole yazdım işte urasmıs dıe cunku yazılına cvp gelmıınce insanın morallaeri bosuluor ondan yahni
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm   işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 5:47 pm

ayyyy Smile oke senin dediğğin gb olsun

işte bu ya şiiri dediğin buu ben yazdımm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-