Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....

2 posters
YazarMesaj
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

Kadın Mesaj Sayısı : 1249

MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Empty
MesajKonu: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 2:30 pm

***Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.
***Dünya bir gündür, o da bugündür!
***Sen, sen ol! Asla biz olma.
***Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
***Azdan az, çoktan çok gider.
***sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
***hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
***özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
***Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
***Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçu. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
***Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'.
bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
***HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
***SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE
KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE
ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
***SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ
SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
***Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
***Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
***Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
***Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
***Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
***Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
***Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm
var..
***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
***Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
***Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
***Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
***seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
***Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
***Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
***Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 2:32 pm

***Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
***Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
***Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
***Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti,
dediler...
***Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp
geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
***Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok
Seviyorum.
***sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor,
Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
***Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
***Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM.
***İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
***Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
***Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
***Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan
var o da su an mesajımı okuyor...
***Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
***Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
***Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
***BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
***Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
***Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. ***Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
***Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
***Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
***Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte
görmemek zor...
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 2:33 pm

***Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide ***ür, gittigimiz yer kara toprak olsun
***Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
***Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
***bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim
bütün dünyam SENSIN!
***gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
***Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
***Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
***Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan
çekilmem filozofda demisbençekilirim
***Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
***Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen
varsın kaybetmekten korktuğum
***Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
***Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
***Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
***Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılara.kalana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere
yakışır...
***Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
***Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.
***GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm,
GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
***DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI
DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
***seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 2:34 pm

*öyle birini sevki ölen sen ol mezara giren o olsun

*sevmeyi bildim unutmayıda bilirim

*dememişler boşuna herşey geçer diye kocaman bir sevgi bak geldide geçti bile

*Sonbaharda Katil Oldu Rüzgarlar Öldu Tüm Yapraklar, Yagmur Aldi Gözyasi, Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler Yavasça,Sen Misali Aglamisti Her Dünüm Usulca.

*herkesi sevebilirdim,sevmeye senden başlamasaydım...

*Aşk,dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

*Aşk,iki iken bir olmak demektir.

*Bilirim sen bir yıldızsın ve etrafında bir çok gezegen var, ama unutma ki:ben de dünyayım yalnız BEN de hayat var...

*Sen birisine asiksan, ve okisi sana asik degilse, en kolay cozum, cami ac ve atla :d
Sevmeye niyetliysen iyi düsünmelisin, Aglamayi birakip gülmeyi bilmelisin, Ask kumar gibidir dikkat et arkadas, oynadigin zar degil Duygudur görmelisin..

*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

*Mevsim döner, yıllar döner dünya döner o zalim yar dönmez.

*Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet, haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Askin kalbindeyse,Mutlulugun elindeyse,istedigin iki kelimeyse:SENI SEVIYORUM:)

*eger göklerin hakimi ben olsaydım yıldızlara emir verirdim sen pencereden bakyıgında seni seviyorum yazmaları için

*Biz bir camın iki tarafı gibi yakın iki mevsim kadar uzağız.

*Sen.Sevildiğin için güzelsin bu kadar.Ben sevilmediğim için bu kadar çirkin.

*Ellerimi actim gökyüzüne, yalvardim allahima seni bana versin diye, gözlerim yaslarla dolup tasti, yüregim yandi kül oldu, taki sen bana dönene kadar ASKIM?

*Gün Gelirde Bir Baskasini Seversen Bilki Ben Seni Mezar Tasinda Ismim Yazmadikça Seni Sevecegim

*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir...

*Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

*Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...

*Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

*Rüzgar ateş için ne ise, ayrılık da aşk için odur; ufak alevi söndürür, büyük alevi canlandırır

*Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmak ister.

*Sevdiğiniz zaman aşk o kadar büyüktür ki bir bütün olarak içimize sığmaz, sevdiğimiz insana doğru yayılır.

*Aşk, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka birşey değildir !..

*dun cicekcinin onunden bir gul gordum dunyanin en guzel benim diye haykiriyordu o gulu aldim ama en guzel gul oldugu icin degil SENI GORUPTE UTANSIN DIYE........

*KİLOMETRELERCE KUMSAL İÇİNDE BİR KUM TANESİ OLMAK,OKYANUSLAR İÇİNDE BİR SU DAMLASI OLMAK,AMA EN GÜZELİ İSE MİLYONLARCA İNSAN İÇİNDE SENİN SEVDİĞİN OLMAK..

*Seni SevmeK Bir GünHaCa biN güNAh oLSun AsKiN bEni ölDÜrSe De caniN sagoLSuN, VAzGeCeMeM artiK SeNDeN haBEriN OLsuN BENiM BütüN DerDIm Ve ButüN arzuM seNSin CaNim SeVgiLIm!

*en güzel aşk benim aşkım sevmiyorum ama herzaman seviliyorum

*Gün Gelirde Bir Baskasini Seversen Bilki Ben Seni Mezar Tasinda Ismim Yazmadikça Seni Sevecegim

*Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim...

*Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?

*Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim...

*Sevgi deger vermesini bilmektir..Sevgi sevdiğini özlemektir..Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır..Sevgi onu kalbimde hissetmektir..Seni çok özledim Aşkım.

*GECEYE INAT SENINLE SABAHLAYACAGIM,GUNES KISKANSIN SENINLE ISINACAGIM,YASTIKLAR AGLASIN GOGSUNDE UYUYACAGIM,BUNDAN SONRA HEP SANA BAGLI KALACAGIM...

*Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, kimine göre yıldızdım hep parlayan. Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan. AMA BEN SENIN İCİN SU OLMAK ISTERDIM! Hep muhtaç olunan!

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

*Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 2:34 pm

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için...

Ilık bir rüzgâr esti buradan,nerden geldiğini bilemedim,Nereye gidiyorsun dedim,
özlenen her şeye dedi,benimde aklıma sen geldin;çünkü buralarda özlendin…

Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden öncesi yoktu seninle var olmusum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum

Askim; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun..

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek için..

-Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen...

-Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

-Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...

-Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı...

-Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...

-Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim...

-Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

-Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem...

-Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir...

-Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin...

-Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın...

-İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar...

-Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar "seni seveceğim"...

-Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

-Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir...

-Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...

-Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim...

-Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin...

-Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım...

-Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın...

-İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...

-Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun...

-Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

-Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur...

-Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

-Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

-Sana olan sevgin bir serçenin gözyaşları kadardır belkide ama bilirsin serçeler ağladıklarında ölürler.

-Denizlerden kağıt, sulardan kalem yaptım. Sana bin defa seni seviyorum yazdım. Aptalsın inandın. Çünkü ben seni sevmedim sana "TAPTIM"

-Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

-MERHABA HUZUN ADASI..BEN DUYGU GEMISI...GECENIN KAT-RANLIGINDA YANASTIM LIMANINA...YUKUM MUTLULUK...KULAK VER BAK NE DIYOR GEMIDE KI SES:OZLEDIM SENI....BIRICIGIM...

-Sen çöle yağacak yağmur kadar değerli, kaybedilmeyecek kadar önemli, kaybedilince bulunmayacak kadar narin ve özelsin...

-Dünyada 6 milyar insan yaşıyor, şuanda 2 milyar 999 milyonu uyuyor, 2 milyarı geziyor, 1 milyarı tv seyrediyor, dünyanın en güzel ve en tatlı kızı ise mesaj okuyor.

-Lolipop çikolataya demiş ki 'biz neden bu kadar tatlıyız' çikolata cevap vermiş' sen bize tatlımı diyorsun sen birde bu mesajı okuyana bak...
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 2:35 pm

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan...Seveni yanıltan..sevince yanılmayan..Varlıgına doyulmayan..yokluğuna dayanılmayan.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin..

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz...

Aşkım seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgiyi kağıtlar , kalemler ,boş sayfalar ,yumruk acısı, boş duvarlar ve beni bu güne kadar tanıyan her kez anladı..bir de sen anla aşkım seni çok seviyorum.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin...

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkkı senin gibi.

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
onur39
Aktif Üye
Aktif Üye
onur39

Erkek Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 5:59 pm

very thanx cok guzel ellerre saglık cok hosuma gııtıtı Very Happy[/u]
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....   MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER.... Icon_minitimeC.tesi Haz. 30, 2007 6:54 pm

hoşuna gittise ne mutlu bana Very Happy:D:D

MSN İÇİN EN GÜZEL VE İLGİNÇ SÖZLER....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-