Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~~~SÖZLER~~~

2 posters
YazarMesaj
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

Kadın Mesaj Sayısı : 1249

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 3:22 pm

***Sen var ya sen... içtiğim sigara gibisin, dumanı hayalin, külü saçlarn, ateşi dudakların,sigaradan tek farkın, sigarayı ben... beni de Sen yakıyorsun....

***Çok günesler gördüm ; gözlerin hariç,
Çok rüzgarlar gördüm ; saçlarin hariç,
Çok atesler tuttum ; ellerin hariç ,
Hiç kimseyi bu kadar özlemedim ; yalnizca sen hariç.....

***Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil,özlediğimi bil,hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

***Yalnızlığım yanımda kimse olmadığından değil, yalnizlığım yanımda sen olmadığındandır.

***Seni seviyorum kelimesini benden başka, sana kimse söylemesin, yalnız bana sakla dudaklarını, seni benden başka kimse öpmesin.

***Gittin ama sanma ki yerin dolacak ve senden basşka biri benim olacak. Ya bana senin gibi bir sevgili, ya sana benim kadar seven bulunacak.
İnsanın yaşadığı cok zor günler vardır, bazen mevsim kara kış, bazen mevsim bahardır, sevecen yüreklerde yaşatılan anılar, sessizce söylenen şarkılardır.
***Kal benimle sonuna kadar yaşa bu düşleri, düşler biterse yaratırız. Kal benimle, ufuklarıma sarıl, güneşlerime, ışığın biterse paylaşırız.

Biraz seni bilirler, biraz beni. Ama ne bilirler bu delinin seni ne cok sevdiğini.
***Umutlardır insana geleceği bekleten,
gözyaşıdır insana derdini döktüren,
Ağlamak istemezdim sakın yanlış anlama,
Aşktır insani dertli söyleten.

***Gökyüzü benim için ağlıyor,Gözlerim ümitsizce seni arıyor,dudaklarım senin ismini sayıklıyor,kollarım seni sarmak istiyor ve kalbim yalnız senin için atıyor.

En son tarafından Ptsi Mayıs 21, 2007 10:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AdminCeX
Admin
Admin
AdminCeX

Erkek Mesaj Sayısı : 478

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 12:14 pm

karışmış ortalık bad_cat bi düzenle burayı..
http://www.cexsoft.com
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 2:05 pm

vala öle oldu arkadaşım ama ne yapayım olsun yola devam düzelecek herşey bi gün Very Happy
AdminCeX
Admin
Admin
AdminCeX

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 2:14 pm

düzelt lütfen arkadaşlarımız için
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 10:40 pm

ok cex hemen Very Happy
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 10:42 pm

OK arkadaşım olmuşmu? Smile
AdminCeX
Admin
Admin
AdminCeX

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 10:52 pm

ewt saol Smile
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

~~~SÖZLER~~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~~SÖZLER~~~   ~~~SÖZLER~~~ Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 10:54 pm

ne demek arkadaşım her zaman yeterki arkadaşlarımız istesin Smile

~~~SÖZLER~~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-