Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Son Arzum...DöN !!!

3 posters
YazarMesaj
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

Kadın Mesaj Sayısı : 399

Son Arzum...DöN !!! Empty
MesajKonu: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 7:12 pm

Bak bir ömür bitti,
Bu son dileğim...
Dön... Taşı ağlattı yaralı yüreğim!..

Onca zaman geçti hiç mi düşünmedin? Hiç mi için acımadı? Ömrümü aldın gittin, beni bitirdin, hiç mi kanına dokunmadı? Bak işte, bak bir ömür bitti...
Hiç birşey istemedim senden, "kal, ne olur gitme!" bile demedim, gitmeyi kafana koymuştun... Şimdi bir tek isteğim, bir tek dileğim var... Dön!
Yetmedi mi gittiğin yollar? Sıkılmadın mı boş hayatlardan? Bak dağlar, taşlar ağladı benimle... Açtığın yara her yeri yaktı, geçti, talan etti de, bir sen mi hissetmedin? Nasıl bir ruh taşıyorsun söylesene... Hadi, hadi dönsene!!!

Denizde kaybolmuş bir sandal gibiyim,
Seni sensiz yaşadım, öksüz mü öleyim?

Dalgalara kapılmış, bir o yana, bir bu yana savrulmak nasıl bir şey bilir misin? Kalabalıkta kayboldun mu hiç? Gittiğinden beri yolumu kaybettim ben, kendimi bulamıyorum, bulup hayata dönemiyorum. Ölüm geçiyor avuçlarımdan, sensiz tutamıyorum...
Seninle bile hep tek başımaydım. Dön hadi sensizlik yalnızlık olmaktan çıksın... Son bir dilek senden, geldiğini göreyim! Yaşadığım zamanı sensizliğe mahkum ettin, öldüğüm zamanı bari azad et sensizlikten... Yüzünü görmeden, sesini duymadan, seni hissetmeden kaybolmama izin verme! Hadi, hadi dönsene!!!

Bu senden son arzum,
Son dileğim...
Ne olur aşkım kollarında can vereyim!

Bunlar son çığlıklarım, son haykırışlarım... Tamam sevmiyorsun, anladım... Ama bir kez yen kendini, düşünme hiç bir şeyi... Bir daha seni istemeyeceğim senden, söz! Bir kereliğine, kayboluşuma kadar, yalanda olsa sevsene... Hadi, hadi dönsene!!!
AdminCeX
Admin
Admin
AdminCeX

Erkek Mesaj Sayısı : 478

MesajKonu: Geri: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 10:32 pm

SinHOP_lu sen birine aşıksın galiba ve terkedilmiş gibisin hep bu tarz sözler buluyosun sende bendensin yani...
http://www.cexsoft.com
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

Kadın Mesaj Sayısı : 1249

MesajKonu: Geri: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 10:43 pm

TAKMAYIN KAFANIZA ŞAPKADAN VE TOKADAN BAŞKA BİŞİİİ tongue
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

MesajKonu: Geri: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 11:04 am

yaa valla cex alakasıı bilem yokk olesineee yanee hoşumaa gitti bende yazdımm Smile
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 5:41 pm

olsun sinHOP_lu yazmaya devam et arkadaşım Very Happy
SinHOP_lu
Uzman
Uzman
SinHOP_lu

MesajKonu: Geri: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 7:49 pm

MERAK ETME ARKADAŞIMM YAZACAMM Wink
BaD_CaT
Uzman
Uzman
BaD_CaT

MesajKonu: Geri: Son Arzum...DöN !!!   Son Arzum...DöN !!! Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 9:48 am

okişşşşş Very Happy:D:D

Son Arzum...DöN !!!
1 sayfadaki 1 sayfası